kursų centras - kursai išsimokėtinai

Kursai išsimokėtinai

Esame pirmieji ir vienintėliai Lietuvoje, plataus profilio kursų buy research paper online domyhomework programas galėdami pasiūlyti išsimokėtinai per MOKILIZINGĄ.
Kol skaičiuoklė ruošiama naujai valiutai, visais klausimais prašom kreiptis telefonu +370 626 622 42 arba el. paštu info@kursucentras.lt

Kas yra MOKILIZINGAS?

MOKILIZINGAS yra svarus ir patyręs guru finansų rinkoje.

Mes teikiame finansavimo paslaugas Lietuvos žmonių buities patogumui. Skoliname tik atsakingai – MOKILIZINGO darbuotojai įvertins Jūsų galimybes ir pasirūpins, kad neprisiimtumėte per didelių finansinių įsipareigojimų.

Kokių dokumentų reikia norint kreiptis dėl lizingo?

Lizingo sutartį sudaryti galite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: LR pasą ar asmens tapatybės kortelę, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą (išduotą nuo 2003-01-01) arba leidimą nuolat gyventi LR (gali būti su kitos šalies pilietybės įrašu) Statutiniai valstybės tarnautojai turi papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą, pensininkai,gaunantys pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją, turi papildomai pateikti pensininko pažymėjimą, ūkininkai turi papildomai pateikti ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

Kaip ir kur mokėti įmokas už lizingą?

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau sutarto termino?

Taip, galite.

Kokios turi būti minimalios pajamos, kad galėčiau kreiptis dėl sutarties sudarymo?

Nėra vienos taisyklės, kiekvienas atvejis vertinamas individualiai. Kreipkitės dėl finansavimo sąlygų asmeniškai Jums.

Ką daryti, jei nebegaliu mokėti įmokų pagal nustatytą grafiką?

Nedelsdami skambinkite mOKilizingo ekspertams tel. nr. 8 700 55 888 arba rašykite el. paštu pagalba@mokilizingas.lt. Sprendimą priimsime tik po individualios kosultacijos.

Kokios gali būti MOKILIZINGO pirkimo išsimokėtinai palūkanos?

MOKILIZINGAS teikia tikslines paskolas, t.y. paskolas įsigyti daiktus ar paslaugas nuo 50 iki 10 000 Eur. Dažnai darome akcijas su mūsų partneriais, tad  prekes ar paslaugas galite įsigyti be palūkanų arba be jokio pabrangimo. Ištikimiems klientams taikome net iki 20%  lojalumo nuolaidas palūkanoms. Lizingo kaina, kurią sudaro palūkanos ir sutarties mokestis, priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo prekybininko, kuris sudaro sutartį. Todėl mūsų pasiūlymai pas skirtingus pardavėjus skiriasi. Kiek prekė pabrangsta priklauso ir  nuo sumos bei  pasirinkto skolinimosi termino. MOKILIZINGAS siekia visada pasiūlyti palankiausias sąlygas pirkėjui.

Pavyzdžiui, skolinantis 1 500 Lt (434,43 Eur), kai sutartis sudaroma 24 mėn. su 0 Lt (0 Eur) pradiniu įnašu, o pirma įmoka mokama po mėnesio, fiksuota metine palūkanų norma – 13,60%, sutarties mokestis – 3%, BVKKMN – 17,51%, eilinės įmokos suma – 73,62 Lt (21,32 Eur). Bendra Jūsų kaip vartojamo kredito gavėjo mokama suma – 1 766,88 Lt (511,72 Eur). Šios sąlygos nurodytos pritaikant 20% lojalumo nuolaidą palūkanoms. Jums gali buti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą buy research paper online domyhomework Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną. Kitokios sąlygos taip pat gali būti ir pas atskirus mūsų partnerius.
Daugiau >>

imuTobulėti pradėkite dabar